Beray Mühendislik kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu yenilikçi, yaratıcı çözümlerle kısa sürede sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır. Sadece tasarım firması olmasının ötesinde akademik kadrosu, teknolojik altyapısı, bilimsel çalışmalarıyla mühendislik alanında başarılı işlere imza atmıştır.

Beray, proje işlerinden malzeme tedariğine, arazi çalışmalarından finansal kaynak çözümüne kadar geniş yelpazede yatırımcılara danışmanlık-müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile her projede, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, özgün çözümler geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Beray, ulusal ve uluslararası kaynakları araştırır, geliştirdiği çözümlerin çevre dostu, ekonomik ve sürdürülebilir olmasına önem verir. İşlerini zamanında, doğru ve kaliteli yaparak alanında fark yaratır.

Misyon

Beray, çevre, su, yenilenebilir enerji kaynakları, ulaşım ve bilgi teknolojileri alanlarında en iyi mühendislik, müşavirlik ve proje yönetimi hizmetlerini vermeyi kendine amaç edinmiştir. Uzman kadromuz, müşterilerimize sürdürülebilir yaratıcı çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Vizyon

Vizyonumuz, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri yeni bir perspektifle sadece konvansiyonel yöntemleri değil ayrıca yaratıcı, çağdaş ve disiplinler arası yaklaşımlarla sunmaktır.